- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
ZGŁOSZENIA DO SZCZEPIENIA P/COVID-19

W związku z wyznaczeniem Wojskowego Instytutu Medycznego jako podmiotu wykonującego szczepienia p/COVID zapraszamy do przesyłania zgłoszeń za pomocą poniższego formularza. Po zarejestrowaniu zgłoszenia w naszej bazie otrzymają Państwo powiadomienie sms lub telefoniczne z chwilą wyznaczenia terminu szczepienia (uwzględniając harmonogram kolejności szczepień określony przez Ministerstwo Zdrowia).
Czytaj więcejNie bój się koronawirusa, nie zwlekaj z endoprotezop…

Masz chorobę zwyrodnieniową stawu biodrowego lub kolanowego, a boisz się koronawirusa? Nie zwlekaj! Już teraz zadzwoń do poradni Kliniki Traumatologii i Ortopedii Wojskowego Instytutu Medycznego i umów się na wizytę kwalifikacyjną a już za kilka miesięcy komfort twojego życia poprawi się. Oczekiwanie na zabieg endoprotezoplastyki w Wojskowym Instytucie Medycznym wynosi około 3 miesięcy.
Czytaj więcejLeczenie operacyjne chorób siatkówki w dobie pandemi…

Masz chorobę siatkówki wymagającą leczenia operacyjnego, ale boisz się pobytu w szpitalu ze względu na epidemię koronawirusa? Nie odkładaj leczenia na później, ponieważ postęp choroby może doprowadzić do nieodwracalnego pogorszenia Twojego widzenia. W Klinice Okulistyki przeprowadzane są zabiegi witreoretinalne, które umożliwiają leczenie chorób siatkówki i ciała szklistego. Klinika jest jedną z najbardziej znanych klinik okulistycznych...
Czytaj więcejSzpital Tymczasowy WIM. Jesteś zainteresowany - Apli…

Poszukujemy osób odważnych, pozbawionych roszczeniowej postawy i wyuczonej bierności. Wierzymy, że w nadchodzących długich i ciężkich miesiącach pandemii działać będziemy mogli wyłącznie w gronie specjalistów, optymistów i przyjaciół, świadomych wyjątkowości zadań jakie przed nami stoją. Jesteśmy zespołem, do którego zapraszamy Ciebie, pracuj z nami w Szpitalu Tymczasowym Wojskowego Instytutu Medycznego dla dobra naszych Pacjentów!
Czytaj więcejDlaczego warto pracować w WIM?

Jesteś pielęgniarką? Chcesz bezpłatnie podnosić kwalifikacje zawodowe? Szybko uzyskać specjalizację? Dokształcać się w miejscu pracy, bez wędrówek po różnych szpitalach? Zapytaj o pracę w Wojskowym Instytucie Medycznym. Szpital przy Szaserów zatrudni absolwentki pielęgniarstwa po studiach magisterskich i licencjackich. Dzięki wypracowanej w naszym szpitalu, innowacyjnej ścieżce rozwoju zawodowego, pielęgniarka może skorzystać z szybkiej drogi awansu zawodowego...
Czytaj więcejInformacja dla osób planujących zgłosić się do Klini…

Została uruchomiona specjalna bezpłatna infolinia Narodowego Funduszu Zdrowia w zakresie informacji dla Polaków, o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem. Infolinia działa całodobowo, siedem dni w tygodniu pod numerem telefonu 800-190-590.
Czytaj więcej
WOJSKOWY INSTYTUT MEDYCZNY
Centralny Szpital Kliniczny CSK MON
ODDZIAŁ PRZYJĘĆ
04-141 Warszawa ul. Szaserów 128
tel. 261 817 256; tel./fax. 261 817 256
Kierownik Oddziału
lek. Włodzimierz JANDA
specjalista chorób wewnętrznych, medycyny ratunkowej, gastroenterologii
Kontakt:
Sekretariat
tel. 261 817 256; tel./fax. 261 817 256
Rejestracja i Przyjęcia Pacjentów
tel. 261 818 396; tel./fax. 261 816 975
Pielęgniarka Oddziałowa
mgr Monika Maconko, pielęgniarka dyplomowana
tel. 261 816 292
Oddział Przyjęć czynny jest całą dobę.
Przyjęcie chorego do Szpitala odbywa się za pomocą elektronicznego systemu kolejkowania. Zlokalizowany jest na parterze w budynku głównym Wojskowego Instytutu Medycznego. Posiada osobne wejście dostępne dla osób niepełnosprawnych z możliwością podjazdu ambulansów i samochodów prywatnych. W skład Oddziału wchodzą cztery stanowiska przyjęć oraz punkt przyjmowania opłat.
Zakres usług:
- pacjenci przyjmowani są w trybie pilnym i planowym według wykazu w Listach Pacjentów Oczekujących.
Informacje dla Pacjentów:
W trybie planowanego przyjęcia do szpitala Pacjent zobowiazany jest posiadać:
-skierowanie do szpitala,
-dowód osobisty lub inny dokument potwierdzajacy tożsamość Pacjenta i jego kserokopię,
-dokument potwierdzajacy aktualne ubezpieczenie zdrowotne (wazne 1 miesiąc) i jego kserokopię.
W ramach umowy o koordynacji Obywatele Unii Europejskiej, Obywatele EFTA zobowiązani są posiadać:
- skierowanie do szpitala,
- paszport i jego kserokopię,
- adres zamieszkania w państwie Unijnym,
- Kartę EKUZ,
- Poświadczenie - wydane przez NFZ,
- Zaświadczenie - formularze z serii E.