Przejdź do menu Przejdź do treści

Prezes Zarządu PMPG Polskie Media S.A., redakcji WPROST oraz kapituła nagrody Wizjonerzy Zdrowia 2023 przyznała Pani prof. dr hab. n. med. Karinie Jahnz-Różyk nagrodę Wizjoner Zdrowia Wprost 2023 w kategorii Wizjonerska Osobowość.

 

Medycyna nigdy nie zmieniała się tak szybko jak dziś. Nowe metody diagnozowania, leczenia, sztuczna inteligencja, nowe metody komunikowania się z pacjentami – innowacyjne technologie już rewolucjonizują leczenie i podejście do pacjenta. Duże zmiany zachodzą też w organizacji leczenia. Z drugiej strony stoimy przed ogromnymi wyzwaniami w zdrowiu, jak niedobory kadr medycznych, wysokie koszty nowoczesnych leków i technologii nielekowych, zdrowotny dług postpandemiczny i skrócenie długości życia Polaków, tsunami chorób nowotworowych, epidemia otyłości i cukrzycy, problemy zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży.

 

Nagroda zostanie wręczona 27 marca br. na uroczystej Gali, podczas której redakcja Wprost nagrodzi wybitne osobowości świata medycyny oraz systemu zdrowia, które zmieniają polską medycynę i opiekę nad pacjentami.

Serdecznie gratulujemy!

 

Link do wydarzenia: Konferencja Wizjonerzy Zdrowia 2023

Galeria

Zdjęcia: https://wizjonerzyzdrowia.wprost.pl/