Gdzie się zgłosić w dniu przyjęcia do szpitala?
W dniu przyjścia do szpitala należy zgłosić się na Izbę Przyjęć w Budynku Głównym na parterze z dokumentem tożsamości.
Co powinno się zabrać ze sobą na pobyt w szpitalu?
Dowód tożsamości, butelkę wody z dozownikiem, przybory toaletowe, piżamy, szlafrok, kapcie, leki przyjmowane na stałe w oryginalnych opakowaniach.
Gdzie się zgłosić w dniu planowego badania endoskopowego?
Jeśli badanie wykonywane jest w trybie pobytu jednodniowego należy zgłosić się na Izbę Przyjęć a następnie do Kliniki Gastroenterologii, która znajduje się w Budynku Głównym na 5 piętrze, natomiast jeśli badanie wykonywane jest w trybie ambulatoryjnym należy zgłosić się do Sekretariatu Pracowni Endoskopii ( gab. 537 – Klinika Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych, 5 piętro)
Jak należy się przygotować do badań endoskopowych ?
Instrukcje dotyczące przygotowania do badań endoskopowych znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce Klinika Gastroenterologii – „Dla Pacjenta”.
Czy powinno się przed planowanym badaniem endoskopowym odstawić lekiprzeciwkrzepliwe, p/płytkowe?
Osoby przyjmujące leki p/płytkowe i p/krzepliwe („na rozrzedzenie krwi”) – Acard, Polocard, Ticlo, Sintrom, Warfin, Pradaxa, Xarelto itp. powinny je odstawić w porozumieniu z LEKARZEM PROWADZĄCYM.
Gdzie mogę uzyskać informacje na temat zapisów na badania endoskopowe?
Informacje na temat zapisów na badania endoskopowe można uzyskać pod numerem telefonu: 261 816 380.
Gdzie mogę odebrać wynik badania histopatologicznego?
Wyniki badań histopatologicznych należy odbierać w Sekretariacie Pracowni Endoskopii (gab. 537) w godzinach 10.00 – 14.00 z dowodem tożsamości lub upoważnieniem jeśli wynik nie jest odbierany osobiście przez pacjenta.
Jeśli wolisz wydrukować i przeczytać: