Przejdź do menu Przejdź do treści

Witamy w Pracowni Diagnostyki Nieinwazyjnej Kliniki Kardiologii i Chorób Wewnętrznych


 

Pracownia Diagnostyki Nieinwazyjnej Kliniki Kardiologii i Chorób Wewnętrznych WIM jest jedną z najnowocześniejszych tego typu jednostek w Polsce. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym oraz wieloletnim doświadczeniem zespołu specjalistów.


W kompleksowej ocenie układu krążenia wykorzystujemy metody o ugruntowanej już wysokiej pozycji w diagnostyce kardiologicznej, jak badanie echokardiograficzne, badania holterowskie, testy wysiłkowe, ale również szeroko stosujemy metody nowoczesne (przedłużone monitorowanie ekg, ergospirometria, kardiografia impedancyjna, bioimpedancja całego ciała, tonometria aplanacyjna) oraz przeprowadzamy diagnostykę i leczenie obturacyjnego bezdechu sennego.

 

Naszą wiedzę i doświadczenie budujemy, opierając się na codziennej praktyce i nowatorskich badaniach naukowych. Badania wykonywane w Pracowni są podstawą kwalifikacji pacjentów do leczenia inwazyjnego, np. ablacji, wszczepienia stymulatora serca, angioplastyki wieńcowej, zabiegów zamykania ubytków wewnątrzsercowych, uszka lewego przedsionka oraz przezskórnej implantacji zastawki aortalnej.

Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie lepiej diagnozować i skuteczniej leczyć naszych pacjentów.

Kontakt

Wybierz jednostkę: